SPA baseinas Mercurio

Gamintojas: Aquavia Spa (Iberspa, SL)
Prekės kodas: Vietų - 4 | Purkštukų skaičius - 41
Prekės pristatymas: teirautis tel. 8 675 13319
30,700.00€
-+

Ask a question about this product

SPA baseino pranašumai priklauso nuo konkretaus modelio ir jo komplektacijos. Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu pardavimai@okeana.lt arba telefonu +370 675 133 19

Ypač efektyvi, energiją taupanti ir begarsė filtravimo sistema Silent PumpEnergiją taupantis dvigubos izoliacijos baseino dangtis Energy Saving Cover, sulaikantis vandens šilumos nuotekį ir vandens garavimąOro burbuliukus generuojanti, puikiai kūno raumenis atpalaiduoti ir stimuliuojanti masažo sistema Relax Impact System
Efektyvūs, paprastos priežiūros ir ilgaamžiai kasetiniai fitrai High Performance Water CareErdvinės šviesos LED šviestuvų chromoterapijos sistema Colour SenseŠiuolaikinė vandens dezinfektavimo UV spindulių technologija Ultraviolet Treatment UV
Išorinė baseino apšvietimo sistema Pure Line Lighting paverčia Spa elegantišku išskirtinio dizaino šedevruAromaterapijos sistema Aromatherapy suteikia vartotojams harmoniją ir daugybę naujų aromatinių pojūčiųUnikalios išvaizdos, maloni prisilietimui, elegantiška ir ilgaamžė korpuso apdaila Woodermax
Tvirta, ilgaamzė, nerūdijanti, atspari drėgmei baseino karkaso metalinė struktūra Metallic StructureUnikalus, išskirtinis šiuolaikinių baseino medžiagų ir komponentų dizainas BCN DesignPatogi, šiuolaikiška ir praktiška belaidė erdvinio garso valdymo sistema Surround Bluetooth Audio
Net iki 75 proc. elekros energijos sąnaudas sumažinanti eko sistema Eco SpaIšorinio baseino korpuso, apdailos ir aksesuarų eksliuzyvinio dizaino linija Design Line

Made in Europe
Suprojektuota ir pagaminta Europoje. Aukščiausios kokybės produkcija, atitinkanti griežtus ES standarto ISO 9001 reikalavimus

Priklausomai nuo SPA baseino modelio, rekomenduojame papildomai įsigyti naudingus ir praktiškus aksesuarus. Aksesuarų kainų teiraukitės el. paštu pardavimai@okeana.lt arba telefonu +370 675 133 19

Thunder apdailos laipteliaiSpa dangčio keltuvasSkėtis su LED apšvietimu
Patogūs laipteliai, padedantys lengvai ir saugiai įlipti ir išlipti iš baseinoPatogus prietaisas greitai ir paprastai pakeliantis baseino dangtįSkėtis su LED apšvietimo įrangą, saugantis nuo tiesioginių saulės spindulių
Basic apdailos laipteliaiWalnut apdailos laipteliaiGraphite apdailos laipteliai
Patogūs laipteliai, padedantys lengvai ir saugiai įlipti ir išlipti iš baseinoPatogūs laipteliai, padedantys lengvai ir saugiai įlipti ir išlipti iš baseinoPatogūs laipteliai, padedantys lengvai ir saugiai įlipti ir išlipti iš baseino
Spa turėklasSpa valymo rinkinysFiltro valiklis
Patogus turėklas, padedantis lengvai ir ​saugiai įlipti ir išlipti iš baseinoPilnas baseino valymo rinkinys, padedantis lengvai pasiekti ir gerai išvalyti net sunkiai prieinamas baseino dugno, sienų ir kampų vietasSpecialus valiklis baseino filtro švarai palaikyti
Cheminės priežiūros rinkinysAromaterapiniai užpildaiSkystų aromatų rinkinys
Specialus Spa baseino cheminės priežiūros rinkinys nepriekaištingai vandens švarai palaikytiAromaterapijos seansų esensijų užpildaiSkystų aromatų rinkinys, prisotinantis baseino vandenį kvapniosiomis medžiagomis
Wi-Fi valdymo  sistema
Sistema leidžia patogiai valdyti baseino nustatymus šiuolaikiniais mobiliaisiais ir planšetiniais prietaisais ( Android ™ ir iPhone®)

Įleidžiamo SPA baseino su persipylimo sistema įrangą sudaro du svarbūs komponentai: pagrindinis įrangos blokas ir balansinis vandens rezervuaras.

Kaip taisyklė, tiek pagrindinis įrangos blokas, tiek ir balansinis rezervuaras montuojami žemiau baseino vandens lygio (pvz.: pastato rūsyje, grindinyje arba specialioje techninėje patalpoje po ar šalia SPA baseino).

Pagrindinis blokas Kit Compact 75

Pagrindinį įrangos bloką Kit Compact 75 sudaro vandens filtras, cirkuliacinis siurblys, hidromasažinis siurblys, orapūtė, vamzdynas, jungiamieji komponentai ir pjezoelektrinis valdymo blokas.

Papildomai galite užsisakyti bloko variantą su ozonatoriumi, kuris veiksmingai užtikrina ypač švarų ir tyrą vandenį bei ženkliai sumažina baseino cheminių priežiūros priemonių sąnaudas bei akių ir odos dirginimą, arba bloko komplektaciją su vandens šilumokaičiu, kuris palaiko norimą baseino vandens temperatūrą vieno mygtuko paspaudimu, tad vanduo neatvėsta hidromasažo procedūrų metu ir ramybės būsenoje.

Kit Compact 75 parametrai

Parametras/ModelisKit Compact 75Kit Compact 75 + OzonatoriusKit Compact 75 + Ozonatorius + Šilumokaitis
Vandens filtro skersmuoØ650 mm
Cirkuliacinis siurblys0,82 kW
Hidromasažinis siurblys1,40 kW
Orapūtė1,30 kW
Valdymo blokasYra (pjezoelektrinis)
Maksimali bloko galia9,50 kW
Maksimali bloko el. srovė18,20 A
Bloko įtampa400 V/50 Hz | ~3
OzonatoriusNėraYra
ŠilumokaitisNėraYra (6,00 kW)
Svoris140 kg145 kg150 kg

Vandens filtras skirtas veiksmingam mechaniniam baseino vandens valymui nuo priemaišų ir nešvarumų. Vandens cirkuliacinis siurblys skirtas nuolatiniam vandens tiekimo į baseiną ir filtravimo sistemą užtikrinimui ir palaikymui.

Hidromasažinis siurblys skirtas reikiamo kiekio ir slėgio vandens padavimui į hidromasažinius purkštukus. Orapūtė skirta reikiamo kiekio ir slėgio oro srauto padavimui į oro purkštukus.

Valdymo blokas pjezoelektrinių jungiklių dėka valdo vandens siurblį, hidromasažinį siurblį, orapūtę, ozonatorių ir šilumokaitį.

Balansinis rezervuaras Tank 1.0001

Balansinis vandens rezervuaras Tank 1.0001 automatiškai palaiko reikalingą vandens lygį SPA baseinuose su persipylimo sistema.

Kadangi įleidžiamo SPA baseino su persipylimo sistema vandens lygis yra grindų lygyje (t. y. baseinas sklidinas), žmonių buvimo jame, plaukymo ir vandens hidromasažo procedūrų dėka, dalis baseino vandens išstumiama ir jis persipila per baseino kraštus į nutekėjimo latakus, esančius aplink baseiną. Balansinis rezervuaras sukaupia nutekėjusį vandenį ir grąžina jį į baseiną reikiamu kiekiu reikiamu laiku.

Taip nuolat palaikomas būtinas vandens lygis SPA baseine ir išvengiama vandens praradimo nuostolio, taigi ženkliai sumažinami jo eksploatacijos kaštai. Rezervuaro talpa – 1000 litrų.

Brošiūra
Techniniai brėžiniai
Persipylimo sistema
Įrangos blokas
Balansinis rezervuaras
Garantijos sertifikatas
Vartotojo instrukcija
Montavimo vadovas

Nerūdijančio plieno baseinas Spa Mercurio

Hidromasažinis baseinas Spa Mercurio yra vienas iš tų kompanijos Aquavia Spa modelių, kurie yra elegantiški ir ypač ilgaamžiai. Tai keturvietis įleidžiamas baseinas su vandens persipylimo sistema, pagamintas iš aukščiuasios kokybės nerūdijančio plieno. Modelis turi įrengtas dvi sėdimas vietas ir dvi relaksacines zonas su patogiais galvos atlošais bei 12 vandens purkštukų ir 29 oro purkštukų, užtikrinančių nepriekaištingą ir pilną hidromasažo ciklą.

Baseine sumontuoti du LED žibintai, skirti chromoterapijos (šviesos efektų) sesijoms, puikiai papildančiomis hidroterapijos masažo seansus.

Spa Mercurio turi ypač šiuolaikišką dizainą ir formą. Kadangi šis SPA su persipylimo sistema yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, tad puikiai tiks bet kokio interjero ir dizaino aplinkoje. Persipylimo sistemos grotelės papuoštos ilgaamžiu ir dailiu tiko medžiu.

Europietiškas gamintojas Aquavia Spa projektuoja, gamina, įrengia ir aptarnauja hidromasažinius SPA baseinus nuo 1988 metų. Kompanija stipriai orientuota į klientų poreikių supratimą ir patenkinimą bei siūlo išskirtinius hidromasažinių baseinų sprendimus.

Kompanijos Aquavia Spa nerūdijančio plieno SPA baseinas

Nerūdijančio plieno hidromasažinis SPA baseinas Spa Mercurio yra tikras laisvalaikio rojus, kuriame vandens, oro, spalvų ir aromatų kombinacijų srautas užtikrina vartotojams gerą poilsį, atsipalaidavimą, harmoniją ir ramybę. Baseino technologinė įrangos rinkinys turi papildomai pasirenkamą ozonatoriaus funkciją, skirtą ypač veiksmingai vandens dezinfekcijai. 

Kaip ir visi kiti kompanijos Aquavia Spa komercinės paskirties SPA baseinai (ang. Professional Range), Spa Mercurio modelis komplektuojamas su atskira filtravimo sistema, sudaryta iš keletos siurblių, filtrų, elektrinio šilumokaičio ir baseino valdymo ir kontrolės bloko.

Taip pat, papildomai rekomenduojama įsigyti ir sumontuoti į filtravimo sistemą automatinę chloro dozavimo stotelę reikalingam vandens pH lygio palaikymui ir ozono dujų generatorių. Šie įrengimai automatiškai valo baseino vandenį ir palaiko SPA puikiame stovyje, tad žmonės juo naudotis gali bet kuriuo metu. Šio modelio vandens persipylimo sistemos balansinis rezervuaras užsakomas papildomai.

Kompanija Aquavia Spa gamina ypač kokybiškus hidromasažinius SPA. Pabrėžtina, kad Aquavia Spa visus gaminius projektuoja ir gamina Europoje, kas leidžia Jums patiekti išskirtinės kokybės produkciją.

Spa Mercurio hidromasažiniai purkštukai

Įleidžiamo SPA baseino įranga

Įleidžiamo SPA baseino su persipylimo sistema įrangą sudaro du svarbūs komponentai: pagrindinis įrangos blokas ir balansinis vandens rezervuaras.

Pagrindinį įrangos bloką sudaro vandens filtras, cirkuliacinis siurblys, hidromasažinis siurblys, orapūtė, vamzdynas, jungiamieji komponentai ir pjezoelektrinis valdymo blokas.

Papildomai galite užsisakyti bloko variantą su ozonatoriumi, kuris veiksmingai užtikrina ypač švarų ir tyrą vandenį bei ženkliai sumažina baseino cheminių priežiūros priemonių sąnaudas bei akių ir odos dirginimą, arba bloko komplektaciją su vandens šilumokaičiu, kuris palaiko norimą baseino vandens temperatūrą vieno mygtuko paspaudimu, tad vanduo neatvėsta hidromasažo procedūrų metu ir ramybės būsenoje.

Balansinis vandens rezervuaras automatiškai palaiko reikalingą vandens lygį SPA baseinuose su persipylimo sistema. Kaip taisyklė, tiek pagrindinis įrangos blokas, tiek ir balansinis rezervuaras montuojami žemiau baseino vandens lygio (pvz.: pastato rūsyje, grindinyje arba specialioje techninėje patalpoje po ar šalia baseino).

Kaip pasirinkti?

Išsirinkite SPA baseiną, atsižvelgdami į savo poreikius ir biudžetą arba skambinkite tel.: +370 675 133 19. Patarsime, padėsime…

Svarbu: įdėkite prekę su pageidaujamais priedais į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu visoje Lietuvoje!

Pastaba: Ši prekė Lietuvoje pristatoma tiesiai iš gamintojo Jūsų nurodytu adresu. Baseino krovos ir montavimo darbų kainos į nurodytąją prekės kainą neįtrauktos ir skaičiuojamos individualiai.

Video: Aquavia Spa - europietiškas SPA baseinų gamybos lyderis

 

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu visoje Lietuvoje!

Pastaba: Ši prekė Lietuvoje pristatoma tiesiai iš gamintojo Jūsų nurodytu adresu. Baseino krovos ir montavimo darbų kainos į nurodytąją prekės kainą neįtrauktos ir skaičiuojamos individualiai.

šmatavimai (cm.)

216x198x90

Vandens talpa (litrai)

930

Tuščias spa svoris/pilnas spa svoris

300 Kg / 1.230 Kg

Sėdimų vietų skaičius

3

Gulimų vietų skaičius

2

Viso purkštukų

26

Oro purkštukų

12

Nugaros masažas

Yra

Šlaunų masažas

Yra

Klubų masažas

Ne

Blauzdų masažas

Yra

Pėdų masažas

Yra

Atlošas galvai

3

Vandens masažiniai siurbliai

1x 2,0 kW

Cirkuliaciniai siurbliai

1 x 240 W

Orapūtė

1 x 900 W

Ozonavimo sistema

Technininiai SPA baseino parametrai
Išmatavimai (cm) 268 x 230
Vandens talpa (litrai) 2000
SPA svoris (tuščias/pilnas) 900/2900 kg
Vietų skaičius 4
Sėdimų vietų skaičius 2
Gulimų vietų skaičius 2
Viso purkštukų 41
Oro purkštukų 29
Atlošas galvai Yra (2 vnt.)
Vandens masažiniai siurbliai 1 x 1,4 kW
Cirkuliaciniai siurbliai 1 x 820 W
Orapūtė 1 x 1,3 kW
Ozonavimo sistema Į komplektą neįeina (užsakoma papildomai)
Elektrinis šildytuvas 1 x 6,0 kW
Aromaterapijos sistema Nėra
Chromoterapijos sistema Yra (2 LED)
Vandens kaskada Nėra
Vandens filtras Yra
Nerūd. pl. purkštukų apdaila Yra
Korpuso apdaila Nerūdijantis plienas ir tikmedžio mediena
Baseino dangtis Į komplektą neįeina (užsakoma papildomai)
Terapijos valdymo pultas Yra
Audio sistema Nėra
ECOSpa sistema Nėra (ši sistema netaikoma įleidžiamiems SPA baseinams)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Jūsų žiūrėtos prekės

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 12 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Baseinai ir jų įranga © 2020