Kategorijos

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

BASEINŲ CHEMIJA

BASEINŲ CHEMIJA

Vandens priežiūros priemonės

Mūsų siūloma šiuolaikinė baseinų chemija ir vandens cheminės priežiūros priemonės bei vandens testavimo priemonės skirtos visų rūšių ir dydžių plaukimo, dekoratyviniams ar hidromasažiniams SPA baseinams.

Vanduo – tai „universalus tirpiklis“, sukuriantis daugybę iššūkių baseinų savininkams ir priežiūros specialistams. Pasitelkus keletą paprastų žingsnių bei rekomenduojamas baseino chemines priežiūros priemones, galite būti tikri, jog Jums pavyks užtikrinti reikiamą vandens kokybę, palaikyti vandens švarą ir skaidrumą bei išvengti įprastinių su baseino priežiūra susijusių bėdų bei ženkliai sumažinti eksploatacines išlaidas. Svarbu yra prisiminti, jog nuo pat pradžių reikia rūpintis baseinu ir palaikyti jo vandens švarą bei higieną.

Europietiškas baseinų chemijos lyderis - kompanija Chemoform AG

Vokietijos gamintojo Chemoform AG, pradėjusio savo veiklą 1962 metais, gaminama baseinų chemija tinka ne tik privataus naudojimo lauko baseinams, vidaus baseinams, hidromasažiniams SPA baseinams, bet ir puikiai tinka fontanams bei kitiems uždaro tipo vandens telkiniams ir objektams, kuriuose nėra augmenijos ir žuvų.

Dėka efektyvaus chemikalų veikimo, ilgalaikės galiojimo trukmės, optimalaus išeigos ir kainos santykio, ši baseinų chemija puikiai žinoma Lietuvoje ir plačiai naudojama ir privačiuose, ir visuomeninės paskirties visų tipų baseinuose ir SPA. Nepriekaištingos kokybės ir inovatyvių technologijų dėka, kompanija Chemoform AG apdovanota daugiau nei dešimčia tarptautinių prizų.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Baseinai ir jų įranga © 2024