Kategorijos

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

BASEINŲ PVC DANGOS

BASEINŲ PVC DANGOS

Baseinų PVC dangos Alkorplan

Alkorplan baseinų PVC hidroizoliacinės dangos gaminamos pagal naujausias šiuolaikines technologijas. Jos užtikrina visišką baseino nelaidumą vandeniui ir estetinę išvaizdą.

Alkroplan baseinų PVC danga - puikus pasirinkimas įrengiant naujus įvairių tipų baseinus, o taip pat senų baseinų renovacijai. Paminėtina, kad Alkroplan PVC dangos, pasižyminčios ilgaamžiškumu, spalvų gamos įvairove, atsparumu baseino chemijos priemonių ir UV spindulių poveikiui, yra puikus sprendimas įrengiant vidaus ir lauko baseinus. Šios dangos paprastai ir greitai montuojamos bei lengvai pritaikomos įvairaus dydžio, formos ir dizaino baseinams.

Alkorplan dangos gamintojas – RENOLIT grupė

RENOLIT grupė yra ypač aukštos kokybės plastikinės PVC dangos ir susijusių techninės paskirties produktų tarptautinis gamybos lyderis. Šis nepriklausomas šeimos verslas jau 70 metų nustatyto kokybės ir inovacijų standartus visame pasaulyje. Kompanijoje dirba virš 4500 darbuotojų daugiau nei 30 gamyklų visame pasaulyje.

Kompanijos RENOLIT gaminiai turi visame pasaulyje reputaciją už techninę ekspertizę, šiuolaikiškas gaminio dizainas ir į klientų poreikius orientuotas paslaugas. Renolit Alkorplan dangos ir plėvelės naudojamos kaip pagrindinės medžiagos baseinų statyboje ir renovacijoje, stogų sandarinimo procesuose statyboje, raštinės reikmenų gamyboje, transporto transporto pramonėje, lipnių produktų grafinio dizaino ir ženklinimo pramonės šakose ir techninių produktų interjeruose. RENOLIT grupės centrinė būstinė yra Worm mieste Vokietijoje.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Baseinai ir jų įranga © 2024