Kategorijos

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

SPA MASAŽINIAI BASEINAI

SPA MASAŽINIAI BASEINAI

Hidromasažiniai SPA baseinai

Vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Daugelio šalių mokslininkai jau seniai įrodė, jog hidromasažiniai SPA baseinai (arba džakuziai, jakuzzi, mini baseinai, hidromasažiniai baseinai, masažiniai baseinai, sūkuriniai baseinai, sūkurinės vonios, burbulinės vonios, perlinės vonios, masažinės vonios) pasižymi gydomuoju poveikiu bei teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, raumenis, sąnarius, kvėpavimo takus, virškinimo traktą bei kitus žmogaus organus.

Hidromasažo atsiradimas

Bandymai sukurti dirbtines tokio pat poveikio vandens sroves vyko ilgą laiką, tačiau tik XX a. technologijų raida ir pasiekimai leido sukurti mūsų dienomis naudojamas hidromasažines vonias. Pirmoji šiuolaikinė vandens masažo sistema atsirado tik 1956 metais Kalifornijoje, JAV, kurios prototipą sukonstravo išeiviai iš Italijos broliai Jakuzzi, kuomet vieno iš brolių sūnus susirgo reumatiniu artritu.

Vandens masažas - ir malonumas, ir nauda

Norėdami sumažinti nuovargį, pašalinti nervinį stresą, stiprinti sveikatą ar tiesiog atsipalaiduoti, naudokitės vandens masažu. Specialistų teigimu, hidromasažas gerina judesio aparatą, fizinį pasirengimą, kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, stangrina odą, atpalaiduoja raumenis.

Teigiama, kad vandens masažas turi stipresnį poveikį organizmui nei masažas rankomis. Tai puikus pasirinkimas aktyviems ir intensyviai dirbantiems žmonėms, norintiems atgaivinti savo kūną. Vandens masažas stimuliuoja kūno energiją, gerina kraujotaką, puikus ginklas prieš celiulitą; pagreitina medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą ir daugiau...

Medicinoje SPA baseinai yra plačiai taikoma terapijos priemonė, padedanti gydyti netgi lėtines ligas. Tad įsigyti hidromasažinį SPA baseiną ar sūkurinę vonią išties verta. Klientams suteikiame nemažą pasirinkimo laisvę ir puikią galimybę patiems susikomplektuoti norimą masažinį SPA baseiną pagal individualius poreikius iš daugelio siūlomų SPA baseinų ir sūkurinių vonių modelių ir komplektacijos variantų.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Baseinai ir jų įranga © 2024