Kategorijos

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

PVC danga su montavimo darbais

Rūšiuoti pagal:
Dangos su montavimo darbais
70.00€
Baseino PVC danga Alkorplan 2000 su montavimu Baseinų PVC dangos Alkorplan 2000 – ..
Dangos su montavimo darbais
85.00€
Baseino PVC danga Alkorplan 3000 su montavimu​ Baseinų dekoratyvinės PVC dangos Alkorplan 300..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
PVC danga su montavimo darbais

Baseinų PVC dangos su montavimo darbais

Alkorplan baseinų PVC hidroizoliacinės dangos gaminamos pagal naujausias šiuolaikines technologijas. Jos užtikrina nepriekaištingą baseino nelaidumą vandeniui ir estetinę išvaizdą.

Alkroplan baseinų PVC danga - puikus pasirinkimas įrengiant naujus skirtingų tipų, paskirties ir dydžių baseinus, o taip pat senų baseinų renovacijai. Paminėtina, kad Alkroplan PVC dangos, pasižyminčios ilgaamžiškumu, spalvų gamos įvairove, atsparumu baseino chemijos priemonių ir UV spindulių poveikiui, yra puikus sprendimas įrengiant vidaus ir lauko baseinus. Šios dangos paprastai ir greitai montuojamos bei lengvai pritaikomos įvairaus dydžio, formos ir dizaino baseinams.

Alkorplan dangos gamintojas – RENOLIT grupė

RENOLIT grupė yra ypač aukštos kokybės plastikinės PVC dangos ir susijusių techninės paskirties produktų tarptautinis gamybos lyderis. Šis nepriklausomas šeimos verslas jau 70 metų nustatyto kokybės ir inovacijų standartus visame pasaulyje. Kompanijoje dirba virš 4500 darbuotojų daugiau nei 30 gamyklų visame pasaulyje.

Kompanijos RENOLIT gaminiai turi visame pasaulyje reputaciją už techninę ekspertizę, šiuolaikiškas gaminio dizainas ir į klientų poreikius orientuotas paslaugas. 

RENOLIT Alkorplan dangos ir plėvelės naudojamos kaip pagrindinės medžiagos baseinų statyboje ir renovacijoje, stogų sandarinimo procesuose statyboje, raštinės reikmenų gamyboje, transporto transporto pramonėje, lipnių produktų grafinio dizaino ir ženklinimo pramonės šakose ir techninių produktų interjeruose. RENOLIT grupės centrinė būstinė yra Worm mieste Vokietijoje.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Baseinų projektavimas
  • Įvairių baseinų įrengimas
  • Baseinų priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 19
Daugiau nei 17 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Baseinai ir jų įranga © 2024